PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37527}

Łzy słońca

Tears of the Sun
7,3 64 245
ocen
7,3 10 1 64245
3,7 3
oceny krytyków
Łzy słońca
powrót do forum filmu Łzy słońca

100000/10

ocenił(a) film na 8

Już dawno nie widziałem tak znakomitego filmu. Świetna fabuła, świetna muzyka, świetna gra
aktorska, montaż, reżyseria i wgl wszystko.

ocenił(a) film na 7
sss_111

Ale na koniec jak zwykle musieli wcisnąć ten amerykański prostacki patos, który zepsuł końcowe wrażenie.

ocenił(a) film na 8
kalichlorek

sss_111 : Dla mnie bardzo dobry (kilka mankamentów popsuło mi ocenę) a co za tym idzie: bardzo wstrząsający, bardzo pozostający w pamięci i inne bardzo:)
kalichlorek : Na końcówce zastanawiało mnie, dlaczego ta jedna murzynka była jako jedyna czyściutka z całej grupy, czy umyła się w tym strumyku po drodze czy jak, i trochę te idealne białe ząbki mnie biły po oczach, ale to ok, może się przytrafić. I ta scena, gdzie już do granicy podtrzymują tego ciężko rannego z tej czwórki ocalałych ale nikt nie kwapi się, żeby udzielić mu pomocy, bo zamiast tego musimy oglądać jak Pani dr biegnie do Bruce'a i jak inni z nim rozmawiają, w tym czasie naprawdę bałam się o zdrowie tych, którzy zostali w tyle:)
Nie lubię filmów wojennych ale ten obejrzałam z wielkim przejęciem od początku do końca.

ocenił(a) film na 7
emkagoska

Też zwróciłem uwagę na "holiwoodzkie" uzębienie

ocenił(a) film na 8
kalichlorek

To prawda, hollywoodzkie banały trochę popsuły ten skąd inąd ciekawy film.

sss_111

Zgadzam sie. Dla mnie tez 10/10. PRAWDZIWE ARCYDZIELO !!!!!!!! P;)

ocenił(a) film na 5
sss_111

Proponuje obejrzeć Full Metal Jacket, Czas apokalipsy czy nawet 9 Kompanię to będziecie musieli obniżyć ocenę tego przeciętniaka bo inaczej musieli byście dać w/w 15 gwiazdek

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones