PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37527}

Łzy słońca

Tears of the Sun
7,3 64 245
ocen
7,3 10 1 64245
3,7 3
oceny krytyków
Łzy słońca
powrót do forum filmu Łzy słońca

To znaczy za co jest on tak uwielbiany. Bo według mnie mało jest filmów aż tak "skażonych" najgorszymi cechami Hollywoodu i przedstawiających świat w tak czarno-białych barwach jak "Łzy słońca".

ocenił(a) film na 6

Sam chciałbym się dowiedzieć co w nim takiego wspaniałego.

ocenił(a) film na 4
Maestro_filmaniak

Popieram. Nie ma dobrej gry aktorskiej, nie ma porywającej fabuły. Jest trochę akcji - i to jest chyba najmocniejsza strona tego filmu/

ocenił(a) film na 7
Kaiser_3

Jak wszystkie Hollywodzkie filmy to tylko bajka, tym razem marines pod wpływem bestialstwa wojny domowej łamią rozkaz i ratują szpital murzynów ale, ten film zalatuje tandetą ale jakoś mi to nie przeszkadzało, jako widz kupiłem to ... muzyka Zimmera stopniuje dramaturgię no i końcówka to totalna eksplozja dramatu, heroizmu, patosu ... to jest wojenny dramat akcji, nie wymagajcie tutaj nudów jak w Cieńkiej Czerwonej Linii .. jest tutaj na tyle dużo bestialstwa wojny że przemiana żołnierzy i w efekcie bunt do przełożonych jest dobrze uzasadniony, powiem tak ... Willis gra największego twardziela w swojej karierze, ale gra go zajebiście a Belluci jako pani doktor z wielkimi cyckami i ponętnymi ustami ociera mu skrwawioną skroń, ja to kupuje :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones