PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37527}

Łzy słońca

Tears of the Sun
7,3 64 245
ocen
7,3 10 1 64245
3,7 3
oceny krytyków
Łzy słońca
powrót do forum filmu Łzy słońca

1. Nuda - nie wiem co jeszcze chcielibyście mieć, fabuła prosta jak drut, przeprowadzić grupę uciekinierów do granicy, co tu jeszcze byście dodali? Więcej strzelania czy biegania? Dla niektórych piłka nożna też jest nudna
2. Nierealne akcje (8 zabija 100) może i nierealne a może realne, wyszkolenie i uzbrojenie takiego komandosa musi kosztować z milion dolarów i tak myślę że jest lepszy niz 20 dzieciaków z kałachami, po drugie miało to pokazać że Ameryka ma siłe militarną żeby rozwiązywać większość konfliktów na świecie ale nie we wszyskich rejonach jest to "politycznie(ekonomicznie)" poprwane. Sama scena przelotu 2 myśliwców który zabija rebeliantów w parę sekund"

A teraz plusy: Muzyka 10/10 zdjęcia 10/10(szkoda że w tak pięknych miejscach na świecie tak źle się dzieje) fabuła (7/10) - nieskomplikowana i przewidywalna ale mimo tego wciągająca PRZESŁANIE 11/10 - mnóstwo nauki płynie z tego filmu, naprawdę daje do myślenie w wielu kwestiach związanych z współczesnym światem. Polecam!

użytkownik usunięty
coursaint

W tym filmie są bardzo prymitywne dialogi, fatalna rola Bellucci(to moja ulubiona aktorka i aż mi było przykro, że zagrała tak głupią rolę) Jeżeli chcesz mnóstwo nauki, to polecam "Hotel Ruanda", a jak dużo strzelania, to "Helikopter w ogniu", czy "Krwawy diament" To są bardzo dobre filmy z tego gatunku, a "Łzy słońca" to niestety kicz, a możesz mi wierzyć, że nie jestem miłośnikiem komedii romantycznych...
Temat to nie wszystko, ale czasami ludziom wydaje się, że właśnie tak jest, dlatego Wajda jest uznanym reżyserem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones