PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37527}

Łzy słońca

Tears of the Sun
7,3 64 245
ocen
7,3 10 1 64245
3,7 3
oceny krytyków
Łzy słońca
powrót do forum filmu Łzy słońca

Uważam, że najlepszą oceną dla tego filmu będzie 4.
Dużo ludzi chwali ten film i uważam, że przesadzają.
Kilka przykładów dlaczego tylko 4.
1. Gra aktorska - średnia.
2. Muzyka była słaba.
3. Film dośc przewidywalny.
4. Trochę przydługi - momentami przynudzał.

ocenił(a) film na 10
AldusPL

Muzyka była rewelacyjna, gra aktorska? Beluci była świetna, Bruce jak zwykle dobry. Czy film był przewidywalny? pewnie i tak, ale po co udziwniać, skoro to w najprostsze rzeczy nas wzruszają, i sprawiają ból. A czy długi? no wieczorynka to nie była :)))

ocenił(a) film na 10
AldusPL

Muzyka do tego filmu to arcydzieło.

ocenił(a) film na 8
AldusPL

muzyka stanowi 50% sukcesu tego filmu. Widać, że nie rozumiesz takich filmów i ich klimatu, co widać po twoich ocenach i filmach jakie obejrzałeś/aś

armal84

Nie bądz śmieszny/a.

ocenił(a) film na 8
AldusPL

Widzę, że w dyskusjach używasz ciekawych argumentów.

armal84

W każdej wypowiedzie muszą byc zawarte argumenty? Nie sądzę...
"muzyka stanowi 50% sukcesu tego filmu" Masz racje, bo jak by nie było w ogóle muzyki wyłączyłbym ten film po kilku minutach... Dzięki niej nie wyłączyłem. Nie mogę napisac, że film był słaby, bo tak nie było. Uważam jednak, że 4(ujdzie) jest najlepszą oceną.

" Widać, że nie rozumiesz takich filmów i ich klimatu, co widać po twoich ocenach i filmach jakie obejrzałeś/aś"
Obejrzałem w życiu kilka filmów o podobnej tematyce i jakoś ten nie zrobił na mnie wrażenia. Dziwi mnie równiez to, że patrząc na oceny i film, które oglądałem i oceniłem (ostanio) wnioskujesz, że nie rozumiem takich filmów i klimatu. Rozumiem, ale mi się nie podobają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones